/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

"Pretīgs laiks. Seši mēneši Latvijā ir viens vesels novembris. Pretīgi. Paskatījos facebook bildes, dažI mani draugi tagad ir Meksikā. Besī ārā šis laiks."

Vai arī no otras puses.

Es domāju tā. Viens no labākajiem veidiem, kā tikt pāri stresam, kā tikt pāri tai depresīvajai sajūtai, ka mēs dzīvojam kaut kādā debīlā valstī, kaut kādā sūdīgā laikmetā, ka mums visu laiku ārā ir tumšs un visu laiku kaut kas nav forši, ir pavisam elementārs triks.

Nesalīdzinām sevi, pirmkārt, uz augšu. Mēs varam mierīgi sevi salīdzināt uz leju. Tas nozīmē - nevis Igaunijā ir kaut kas labs, Skype un tā tālāk, bet paskatāmies uz Baltkrieviju, tur ir Lukašenko, tur viss ir pilnīgi čau. Tas būtu numur viens.

Numur divi. Ja tev ir abas rokas, abas kājas, abas ausis, abas acis, mute, deguns, tas nozīmē, tu jau esi uzvarētājs. Salīdzini sevi ar tiem simtiem tūkstošu mazajiem spermatozoīdiem, kas netika līdz galam, bet tieši tu tiki līdz mērķiem. Tas būtu viens tā trika veids, tā prāta stāvokļa pamainīšana.

Otrs triks ir pavisam elementārs. Tieši tāpat saistībā ar šo pretīgo laikapstākli. Izmantojam iespēju. Ir tikai seši mēneši, godīgi sakot, tikai četri mēneši aukstā laika. Salt ir veselīgi. Izbaudam to auksto laiku, izbaudam termoģenēzi. Tas nozīmē, ka rūdīšanās, visa spēka došana, ir būšana nekomfortā. Izaugsme, attīstība, visu labo lietu gūšana ir tad, kad ir grūti. Un ja tev liekas, ka šis laiks priekš tevis ir grūti, izmanto iespēju trenēties grūtumā, lai tu būtu spēcīgāks un labāks cilvēks.

Tu redzēji, tas bija tik vienkārši. Pamainīt to pieeju, pamainīt to domāšanu. Tas ir kā slēdzītis prātam. Un ja šāda veida slēdzīši, šāda veida triki un pieejas tevi ieinteresēja ne tikai, lai pasaltu un atrastos nemitīgā novembrī, bet arī lai atrastu laiku hobijiem, atrastu laiku bērniem, lasīt grāmatu, taisīt ēst un beigu beigās sev privāto laiku. Ja tas tevi uzrunāja, tad piesakies, spiežot zemāk uz pogas. Piesakies meistarklasei: vienas minūtes triki, jeb kā izkļūt no vāveres riteņa.

Vieta, kur satiekas Latvijas labākie pasniedzēji un uz izaugsmi tendēti cilvēki.