Tu vari sasniegt savus mērķus, nemokot sevi un cilvēkus sev apkārt. Izmanto zinātnē balstītas pašdisciplīnas metodes, kas ļauj Tev to darīt viegli un ar prieku!

Mana galvenā atklāsme - disciplinēt sevi nav nekas "nepaveicams", tās nav mocības, ir tikai jāsaprot kā darbojas mūsu smadzenes un prāts. Lekcijas palīdzēja saprast atšķirību starp "šauru" un "plašu" domāšanas veidu, paskatīties uz sevi no malas. Tagad disciplinēju sevi katras nedēļas ietvaros, izpildot noteiktus darbus un lietas, kas vajadzīgas manas personības pilnveidošanai - bez sirdsapziņas pārmetumiem! 


Evija Blumberga

Draugs,

Iedomājies, ka Tu virzies uz mērķiem, kurus esi apņēmies sasniegt soli pa solim, bez kavēšanas un sevis piespiešanas, bez vainas apziņas uzplūdiem.

Iedomājies, ka dažādu dzīves jomu rezultātus Tev izdodas sasniegt ne tikai savlaicīgi, bet arī bez emocionālas vardarbības pret sevi, līdzcilvēkiem, ekonomējot savu laiku un veselību.

Iedomājies, ka ikdienā Tev izdodas disciplinēt sevi dabiski, jo tā Tev ir ērtāk, nevis tāpēc, ka uz to spiež ārēji faktori - līdzcilvēku vajadzības, darba vai mācību grafiks, priekšnieks vai pasūtītājs.

Manā dzīvē bija posms, kad radošajā darbībā biju sasniedzis diezgan daudz - izdevu vairākus veiksmīgus solo albumus, biju producējis Prāta Vētras albumu, aizvadīju savu pirmo solo koncertu Arēnā Rīga, biju lielāko Latvijas festivālu hedlaineru sastāvā, bet nebiju apmierināts ar savu dzīvi.

No vienas puses, sevī redzēju ļoti maz trūkumu, no otras puses, es nebiju spējīgs atzīt savas kļūdas pat, ja tās bija acīmredzamas. Bet par to, ka tādas bija, liecināja tas, ka manā ikdienā regulāri notika daudz konfliktsituāciju, veselības problēmu un arī radošā darba rezultāti parasti nāca caur grūtībām un ilgstoši kavējot termiņus.

Bieži atliku darāmās lietas, kas arvien vairāk ietekmēja manu pašvērtējumu un komunikāciju ar tuviniekiem. Bailes kļūdīties ar katru dienu tikai pieauga. Enerģija, lai to visu risinātu, un ticība saviem spēkiem mazinājās ar katru dienu.

Iespējams, tāpat kā Tu, es jutu, ka man sevī kaut kas ir radikāli jāmaina un ka to vairs nevar atlikt uz rītdienu.

Nolēmu radikāli mainīt savu dzīvesveidu un katru dienu turēties pie sevis izveidota grafika. Es sarakstīju garu sarakstu ar lietām, ko vēlos mainīt, un apņēmos to darīt ikdienā.

Man šķita, ja es pietiekami ilgu laiku noturēšos un nepīpēšu, katru rītu modīšos agrāk, sportošu, lasīšu un centīšos veidot jaunas dziesmas, kādā brīdī to visu darīt kļūs viegli, jo tie būs kļuvuši par maniem ieradumiem. Es izvēlējos to visu darīt reizē, jo uzskatīju, ka tādējādi uz mērķi virzos ātrāk un attīstu savu izturību.

Tādā dinamikā es izturēju vairākus mēnešus, bet mana produktivitāte arvien straujāk sāka kristies. Tai līdzi pamazām izbeidzās arī mana spēja atjaunot iztērētos resursus. Uzturēt visu apņemšanos pildīšanu kļuva arvien grūtāk. Pēc laiciņa katra doma par kādas apņemšanās pildīšanu manī izraisīja spēcīgu pretestību.

Jutu tikai nepārējošu nogurumu.

Tas mani pamudināja turpināt padziļinātāk interesēties par pašdisciplīnu un efektīviem veidiem, kas palīdz uzturēt jaunieviestos ieradumus.

Turklāt mani bieži aicināja vadīt dažādas lekcijas, uzrunas un diskusijas par sevis motivēšanu un mērķu sasniegšanu. Gatavojoties tām, man bija iespēja izprast, kādas informācijas manā zināšanu bāzē iztrūkst.

Es vēlējos izprast smadzeņu darbības principus un to, kā tie ir saistīti ar mūsu ikdienas izvēlēm, pašvērtējumu, iekšējiem resursiem, mācību un darba spējām.

Klausījos lekcijas, lasīju literatūru un centos apgūto informāciju pielietot dzīvē, pētot to, kā šie jaunie priekšstati un dažādas metodes ietekmē mani un manu ikdienu.

Līdztekus tam es jau no 2008. gada biju studējis un apkopojis teorētisku informāciju par cilvēka uztveri (kā uztveram sevi un apkārtējo pasauli), par tās unikalitāti un mainīgumu, par to, kā mūsu emocijas ietekmē uztveri, atmiņu, lēmumu pieņemšanu un pat mūsu vērtību sistēmu.

Tās bija grāmatas un lekcijas, kuru satura un metožu pamatā ir zinātniski pētījumi par smadzeņu darbības principiem, gribasspēka attīstīšanu, apzinātību un tās lomu mūsu dzīvē, sevis disciplinēšanas psiholoģiju, sistēmiskas domāšanas principiem, ieradumu maiņas neiroloģiju un psiholoģiju.

Informācija no tādiem autoriem kā Kelly McGongal, Daniel J. Siegel, David Eagleman, Charles Duhigg, Theodore Bryant, Chade Meng-Tan, Joseph O’Connor, Ian McDermott u.c.

Dažas no manām dzīves vērtībām ir cieņpilnas attiecības, veselība, sava potenciāla realizēšana radošajā darbībā un mūžizglītība.

Senāk, kad veltīju uzmanību attiecībām - kļuvu neefektīvs radošajā darbībā. Laikā, kad pilnvērtīgi pievērsos radošajam darbam, attiecības no manas dzīves praktiski izzuda. Kad centos mācīties, tas ne tikai padevās ar ļoti lielu piepūli, bet arī neparedzēja ikdienā abas iepriekš pieminētās dzīves jomas.

Šobrīd man izdodas šīs jomas līdzsvaroti apvienot manā ikdienā. Es gribu, lai tas izdodas arī Tev, tāpēc esmu gatavs dalīties ar Tevi 10 gadu laikā apkopotās teorētiskās un praktiskās metodēs, no kurām esmu izveidojis nodarbību ciklu.

Ko Tu iemācīsies šajās meistarklasēs?

Nodarbību ciklā “Kā disciplinēt sevi viegli un ar prieku?” apkopotas metodes, kas izlasītas grāmatās un rakstos, gan arī apgūto dažādās lekcijās, treniņos, meistarklasēs Latvijā un ārpus tās, iekļaujot arī paša radītus, izmēģinātus un attīstītus paņēmienus.

1

Kas ir un kas nav pašdisciplīna? - pašdisciplīnas psiholoģija


 • “es” kā daudzu daļu kopums, šāda skatu punkta būtiskums sevis disciplinēšanā
 • daļa manis, kas nevēlas pašdisciplīnu - sistēmas pašsaglabāšanās mehānismi
 • sevis mainīšana un diskomforta zonas sasaistē ar smadzeņu darbības principiem

2

Pašdisciplīnas patiesie šķēršļi un to apiešanas paņēmieni


 • neapzinātas bailes (mentālie bloki) kā pašdisciplīnu bremzējošs faktors
 • līdzšinējās pieredzes pārskatīšanas paņēmieni
 • apņemšanos laupoši nepilnīgi priekšstati kā baiļu palaišanas mehānisms
 • savas uztveres mainīguma monitorēšana

3

Apzinātība un pašdisciplīnu uzturoši palīgrīki


 • apzinātības loma un tās attīstības iespējas pašdisciplīnas mehānismā
 • efektīvi veidi, kā vienoties ar sevi ceļā uz jauniem ieradumiem
 • četras pašdisciplīnu uzturošu palīgrīku kategorijas
 • ikdienas produktivitātes cikli sasaistē ar smadzeņu aktivitāti

4

Pašdisciplīnas ieviešanas mehānisma posmi


 • kopsavilkums par smadzeņu darbības principiem sasaistē ar palīgrīkiem
 • četri pašdisciplīnas ieviešanas posmi, kas nodrošina tās uzturēšanu
 • dalībnieku pašdisciplīnas plāna izstrāde

5

Ieradumi un mūsu spēja tos ietekmēt


 • ieraduma veidošanās mehānisms
 • pamatprincipa ieradumu identificēšanas būtiskums
 • efektīvs ieradumu maiņas plāns, metode “Ja - tad”
 • dalībnieku pašdisciplīnas plāna precizējumi

Apmeklēt sesijas ar individuālo treneri, lai izveidotu savu personīgo pašdisciplīnas programmu un iemācītos visas metodes viens pret viens, tas kopumā var izmaksāt līdz vairākiem tūkstošiem eiro. Es par šo treniņu neprasu šādu summu. Tava cena par šo treniņu ciklu būs daudz mazāka.

Ja pagūsti pieteikties savlaicīgi, Tev cena var būt tikai 147 EUR.

Ja šie treniņi Tev ļautu plānot savus resursus un sasniegt savu mērķus nemokot sevi, vai šī investīcija nebūtu tā vērta?

Treniņi sākas jau TULĪT, tāpēc šis ir pēdējais brīdis spert soli pašdisciplīnas virzienā un pieteikties!

Piesakies tagad un iegūsti BEZMAKSAS bonusus

Online video ievadlekciju "Pirmais solis ceļā uz sevis disciplīnu"

Saņem un vēlreiz noskaties ievadlekciju sev ērtā laikā un vietā, bez ierobežojuma un laika limita. Saņemsi savu piekļuvi uzreiz pēc pirmās nodarbības.

Žurnālu PDF formātā ar mājasdarbiem, metožu aprakstiem un nodarbību prezentācijām

Nodarbību laikā veic pierakstus blakus prezentāciju slaidiem žurnālā, lai vēlāk būtu vieglāk atkārtot mācību materiālu, kā arī pildi uzdevumus.

Apzinātības un ķermeņa skenēšanas prakses audio ierakstu

Klausies Arstarulsmirus ierunātu gidu ķermeņa skenēšanai, lai atvieglotu procesu un precīzāk sekotu norādījumiem jebkurā vietā un laikā.

Visu nodarbību ierakstus

Pēc katras nodarbības saņem ierakstu, lai mājās, ceļā vai jebkurā citā sev brīvā brīdī vēlreiz noskatītos nodarbību un iegūtu no tām pēc iespējas vairāk.

Dalību privātā FB grupā

Visi studenti tiek ielūgti pievienoties manai privātajai studentu grupai, kur tiek apspriestas nodarbību tēma, notiek pieredzes apmaiņa un atbildēts uz jautājumiem.

USB flash ar visiem nodarbību materiāliem

Nodarbību cikla beigās saņemsi USB flash, kurā būs apkoppoti visi nodarbību materiāli, lai tie nepazūd starp failiem, saitēm un e-pastiem. Atgriezies pie tiem brīdī, kad jūti izaicinājumu savai pašdisciplīnai.

Bonusa neklātienes nodarbību "Apgūto rīku izmēģināšana un precizējumi" 

 • periods apgūto paņēmienu izmēģināšanai
 • atgriezeniskā saite un precizējumi

Sertifikātu par nodarbību cikla noklausīšanos

Pēc nodarbību cikla beigām saņem sertifikātu, ka esi izgājis procesu un apguvis prasmes pašdisciplīnas spēju paaugstināšanai!

Ko saka Arstarulsmirus vadītās pašdisciplīnas meistarklases jau pabeigušie?

Mana galvenā atklāsme - disciplinēt sevi nav nekas nepaveicams

Tās nav mocības, ir tikai jāsaprot kā darbojas mūsu smadzenes un prāts. Lekcijas palīdzēja saprast atšķirību starp "šauru" un "plašu" domāšanas veidu, paskatīties uz sevi no malas. Tagad disciplinēju sevi katras nedēļas ietvaros, izpildot noteiktus darbus un lietas, kas vajadzīgas manas personības pilnveidošanai - bez sirdsapziņas pārmetumiem! 

EVIJA BLUMBERGA

Uz apstākļiem ikdienā tagad raugos citādāk, nekā iepriekš.

Vērtīgākais, manuprāt, bija darbs ar sevi četru nedēļu garumā. Šo četru nedēļu laikā iepazinu sevi, sapratu, kas ir tās lietas, kas ceļ uz augšu un kas uz leju. Kā arī atklāju nepilnīgos priekštatus, kas ikdienā traucē disciplinēt sevi dažādām lietām. Viegli daru tās lietas, uz kurām iepriekš sevi bija jāpiespiež.

TOMS GRUNDŠTEINS

"Es jau esmu ieteicis citiem apmeklēt šos kursus, jo uzskatu, ka katrs šajos kursos var atrast kaut ko jaunu, jaunas lietas, jaunus instrumentus, jaunas metodes. Un iespējams, ka cilvēkiem, kuriem sevis disciplinēšana iet pašplūsmā, šie kursi palīdzēs sevi uzlabot ne tikai darba jomā, bet arī citās jomās, piemēram, ģimenē vai attiecībās."

"Šajos kursos katrs paņems to, ko viņam vajag, līdz ar to šis ir labs veids, kā sevi attīstīt un padarīt savu dzīvi kvalitatīvāku."

"Izlasot kursa aprakstu, es sapratu, ka šeit ir runa par mani un manām tā brīža problēmām. Un šis bija veids, kā es varēju iepazīt sevi, risināt tās problēmas, kuras manī valda un attīstīt sevi tālāk."

"Šī nav monologa lekcija, kurā tu kaut ko dzirdi, kaut ko nedzirdi, un beigās aizej mājās vienaldzīgs. Šī ir kā diskusija ar sevi, mentoru un grupas biedriem, kuriem ir līdzīgas problēmas. Līdz ar to rodas patīkama kopienas sajūta, kurā tu vari izrunāt par savām un citu problēmām."

Piesakies un Tu iegūsi

1) Neklātienes nodarbība: Kas ir un kas nav pašdisciplīna? - pašdisciplīnas psiholoģija

2) Neklātienes nodarbība: Pašdisciplīnas patiesie šķēršļi un to apiešanas paņēmieni
 
3) Neklātienes nodarbība: Apzinātība un pašdisciplīnu uzturoši palīgrīki

4) Neklātienes nodarbība: Pašdisciplīnas ieviešanas mehānisma posmi

5) Neklātienes nodarbība: Ieradumi un mūsu spēja tos ietekmēt

6) Online video ievadlekcija pēc pirmās nodarbības 

7) PDF žurnāls (ar mājasdarbiem, metožu aprakstiem un nodarbību prezentācijām) 

8) Apzinātības un ķermeņa skenēšanas prakses audio ieraksts 

9) Visu nodarbību video ieraksti 

10) Dalība slēgtā FB grupā

11) Nodarbību cikla beigās USB flash ar visiem nodarbību materiāliem 

12) Bonusa nodarbība "Apgūto rīku izmēģināšana un precizējumi".   

13) Sertifikāts par nodarbību cikla apmeklējumu 

Ceļš uz Taviem mērķiem sākas tagad!

Vēl šaubies?
Piedāvājam Tev neriskēt, bet tikai iegūt! Garantējam atgriezt naudu 7 dienu laikā pēc pirmās nodarbības. 

Daļa Tevis disciplīnu negribēs nekad!

Tā laikam ir viena no grūtāk aptveramajām atklāsmēm, jo nākot uz lekcijām, šķita, ka tiks iedota recepte, lai pašdisciplīna turpmāk saistītos ar vārdu "viegli". Recepte netika dota, bet nodarbības sniedza izpratni un instrumentus, kā to daļu, kura nevēlas pārmaiņas, padarīt par mazāko daļu no sevis.  Pildot mājas uzdevumus, man izdevās ieskatīties pagātnes sen aizmirstajās situācijās un tikt skaidrībā ar pašdisciplīnas traucēkļiem. Izpratu iemeslus, kāpēc ir tik ļoti bail no neizdošanās, kāpēc ir tikpat bail arī no panākumu gūšanas. 

KRISTĪNE ULME

Zīmīgākais, ko es atklāju nodarbībās bija tas, ka es pati sevi nepazīstu.

Pateicoties anketām un sevis analīzei, mazliet sāku iepazīt savas reakcijas uz notikumiem ap sevi un varu jau paredzēt, kā reaģēšu. It īpaši tas palīdz reizēs, kad vajag savaldīt savas emocijas. Man šis nodarbību cikls ir palīdzējis ar to,  ka esmu kļuvusi pozitīvāka, drosmīgāka un pārliecinātāka savās vēlmēs. Dalos ar tām ar citiem cilvēkiem, vizualizēju tās. Pateicoties tam, esmu jau piepildījusi sen lolotus mērķus. Šīs nodarbības ir ļoti liels darbs ar sevi. Un gribu pabrīdināt -  nekas nenotiek “uzreiz”.

SANDRA LŪSE

"Ir reizes, kad Tu vēlies uzsākt jaunu procesu, bet tas nekad neizdodas ilgtermiņā un parasti beidzas pēc pāris mēnešiem, jo kaut kādu iemeslu dēļ Tu vienkārši to neturpini darīt. Šeit es beidzot atradu atbildes."

"Katru reizi, ejot prom no nodarbībām, man bija iedvesma par to, ka viss ir iespējams. Ir informācija, ir rīki, kā to pakāpeniski izdarīt, un tas rada iedrošinājumu ticēt sev, ka Tu to vari izdarīt."

"​Es ieteiktu visiem iziet ārā no savas sāpes svešos cilvēkos, un tad viss pats sakārtosies. Ir citi cilvēki, kuri kaut ko pateiks, ir pasniedzējs, kurš kaut ko pateiks, un beigās pēc šī piecu nodarbību cikla viss saies kopā vienā labumā, un Tu varēsi mierīgāk dzīvot tālāk savu dzīvi."

"Pirms nākšanas uz kursu noteikti ir jāuzprasa sev, vai Tu būsi gatavs strādāt ar sevi. Jo tas nav tikai divas stundas nedēļā atnākt paklausīties, tas ir arī darbs. Ja Tev būs apņemšanās strādāt ar sevi, tad šis kurss būs ļoti vērtīgs."

Ceļš uz Taviem mērķiem sākas tagad!

Vēl šaubies?
Piedāvājam Tev neriskēt, bet tikai iegūt! Garantējam atgriezt naudu 7 dienu laikā pēc pirmās nodarbības.